Добредојдени да Органски Магичен села

Органски Магичен села нуди уникатна турнеја служба во Коста Рика. Ние обезбедуваме откритие патувања кои ќе ви помогнат да се чувствуваат она што вашиот живот може да биде како во Коста Рика. Сакаме оваа земја и нашата цел е за вас да се биде толку инспириран од посетата што може да се разгледа Коста Рика во следната глава од вашиот живот.

Нашите патувања посетите градовите каде иселеникот заедници преземено се одржи на северниот, централниот и јужниот Пацифик крајбрежјето. Ќе остане во некои од најдобрите сместување Костарика и да добијат одлична услуга, вечераат во неверојатна ресторани и имаат можност да се доживее некои од неверојатна авантура тури и диви животни. Ние ви заштедат време и пари како што истражуваат оваа чудниот место. Нашиот неделник webinar е виртуелна тура за кои живеат во Коста Рика и воведува некои од овие градови.

И на крај и што е најважно, ние нудиме тур-it-yourself пакети, мали групни патувања, и приватни туристички водич опции да се истражуваат Коста Рика. Искуство Pura Vida сами или со други како што уживаат учење за можна нова далеку од животот.

Двејн, Кетрин & Лиза